Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar BT un 3 izejām IP43

571,99

5 pakāpju lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43, ar adaptīvām, viedām un dinamiskām lādēšanas iespējām. Izmantojot Bluetooth, ir iespējams uzraudzīt lādēšanu un iestatīt trauksmes signālus tieši uz tālruni.

Kods: PSC123053085 Kategorija:
saules enerģija victron

Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 nodrošina pilnu uz iekārtas norādīto uzlādes strāvu katrai no 3 iespējamajām akumulatoru bankām. Citi modeļi (ar 1+1 izejām) nodrošina 3A uzlādes strāvu uz otro izeju, bet pilnu uz iekārtas norādīto uzlādes strāvu – galvenajai izejai / akumulatoru bankai. 12V modeļi ir pieejami ar 30A vai 50A uzlādes strāvu, savukārt 24V modeļi – ar 16A vai 25A uzlādes strāvu. Izmantojot iekārtā iebūvēto Bluetooth interfeisu, ir iespējams vadīt lādētāju, iestatīt trauksmes, kā arī citas funkcijas tieši no/uz mobilo tālruni, datoru, planšeti vai citu iekārtu ar Bluetooth savienojumu. Iekārtā iebūvētie darbības algoritmi nodrošina adaptīvu, inteliģentu un dinamisku akumulatoru uzlādi. Vairāk par to lasiet iekārtas dokumentācijā.
Lai kompensētu akumulatoru sprieguma un temperatūras izmaiņas uzlādes laikā, ieteicams papildus izmantot kādu no viedajiem bezvadu akumulatoru sensoriem.

Bluetooth Smart

Jebkuru viedtālruni, planšetdatoru vai citu ierīci ar Bluetooth var izmantot, lai kontrolētu lādētāju 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43, mainītu tā iestatījumus un, ja nepieciešams, atjauninātu tā aparātprogrammatūru (firmware), kad ir pieejama jauna tās versija.

Phoenix Smart modelis ar 1+1 izejām: 2 izejas lai uzlādētu 2 akumulatoru bankas

Otra uzlādes izeja ir ar ierobežotu strāvu līdz 3A ar nedaudz zemāku izejas spriegumu. Tā ir paredzēta, piemēram, sistēmai pieslēgtā ģeneratora startera akumulatora uzlādei. (Šis nosacījums atbilst citiem Phoenix Smart IP43 lādētāju modeļiem.)

Phoenix Smart modelis ar 3 izejām: 3 pilnas jaudas izejas lai uzlādētu 3 akumulatoru bankas

Visas 3 izejas nodrošina pilnu uzlādes jaudu. (Šis nosacījums atbilst šai iekārtai – Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43.)

Automātiska uzlādes sprieguma kompensācija

Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 kompensē sprieguma kritumu uz kabeļiem no iekārtas līdz akumulatoram, nedaudz palielinot izejas spriegumu, kad palielinās līdzstrāvas strāva. Sīkāku informāciju meklējiet iekārtas rokasgrāmatā.

Adaptīvs 5 pakāpju uzlādes algoritms: uzlāde – absorbcija – atjaunošana – beigu uzlāde – uzglabāšana (bulk – absorption – recondition – float – storage)

Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 izmanto adaptīvo akumulatoru vadības sistēmu, ko var iestatīt, lai varētu optimāli lādēt dažāda veida akumulatorus. Adaptīvā uzlādes funkcija automātiski optimizēs lādēšanas procesu, atbilstoši izmantotajam akumulatoram un tā uzlādes līmenim.

Pareizais uzlādes apjoms: mainīgs absorbcijas laiks

Ja ir notikusi tikai neliela akumulatora izlāde, uzlādes absorbcijas laiks tiek saglabāts īss, lai novērstu akumulatora pārmērīgu uzlādi. Pēc dziļas izlādes absorbcijas laiks tiek automātiski palielināts, lai pārliecinātos, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.

BatterySafe (drošais) režīms: pārmērīgas gāzu rašanās novēršana akumulatorā

Ja, lai ātri uzlādētu akumulatoru, ir izvēlēta augsta uzlādes strāva kombinācijā ar augstu absorbcijas spriegumu, lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 automātiski ierobežos sprieguma pieauguma ātrumu, kad ir sasniegts tāds spriegums, pie kura ir iespējama pārmērīga gāzu izdalīšanās akumulatorā.

Enerģijas uzglabāšanas režīms: vienkārša apkalpošana un mazāks nolietojums, ja akumulators netiek lietots

Uzglabāšanas režīms sāk darboties, ja akumulators nav izlādējies 24 stundu laikā. Uzglabāšanas režīmā uzlādes spriegums tiek samazināts līdz 2,2 V uz šūnu (13,2V 12V baterijai), lai samazinātu gāzu veidošanos un akumulatora pozitīvo plākšņu koroziju. Reizi nedēļā spriegums tiek pacelts atpakaļ uz absorbcijas līmeni, lai izlīdzinātu spriegumu akumulatora šūnās. Šī funkcija novērš elektrolīta un sulfācijas stratifikāciju, kas ir galvenais akumulatora darbības traucējumu un bojājumu cēlonis.

Atļauts izmantot arī Li-ion (LiFePO4) akumulatoru uzlādei

Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 – iekārtas vadību var veikt, savienojot releju vai Li-ion BMS iekārtas optisko vadības portu ar attālinātās vadības portu. Alternatīvi, pilnīgu uzlādes sprieguma un strāvas kontroli var nodrošināt, izmantojot Bluetooth.

Pilnībā programmējams uzlādes algoritms

Uzlādes algoritmu var pārprogrammēt izmantojot Bluetooth vai VE.Direct interfeisu. Iekārtai ir arī 3 iepriekšiestatīti uzlādes algoritmi, starp kuriem var pārslēgties, izmantojot MODE pogu.

Attālināta ieslēgšana / izslēgšana

Attālināta ieslēgšana / izslēgšana darbojas ar diviem termināļiem: H un L. Attālinātas ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis vai releja kontakts var savienot H un L. Kā alternatīva, termināls H var būt ieslēgts, vai termināls L var būt izslēgts. Vairāk par šo lasiet iekārtas rokasgrāmatā.

VE.Direct interfeiss

VE.Direct interfeiss ir paredzēts fiziskai iekārtas savienošanai (ar kabeli) ar Color Control GX iekārtu, ar datoru vai citām iekārtām. Šim nolūkam izmantojiet VictronConnect aplikāciju, ko var lejupielādēt VICTRON ENERGY mājaslapā, sadaļā Lejupielādes / Programmatūra.

Programmējams relejs

Lādētājs 12V 30A Phoenix Smart 230V ar Bluetooth un 3 izejām IP43 ir programmējams, izmantojot VE.Direct interfeisu vai jebkuru ierīci, kam ir Bluetooth (piemēram: dators, planšete, mobilais tālrunis) lai pie noteiktiem nosacījumiem noraidītu trauksmes signālu vai veiktu citu funkciju.

Vairāk informācijas par šo produktu var atrast VICTRON ENERGY mājaslapā.

Vairāk informācijas par saules enerģijas risinājumiem var atrast SAULESKOLEKTORS.LV mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.