LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW

4 336,99

LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW – strauji augošam akumulatoru sistēmu tirgum. Tā kā pasaulē pieaug pieprasījums pēc efektīvām akumulatoru sistēmām ar lielu enerģijas blīvumu, Victron Energy sniedz piemērotu atbildi uz šo pieprasījumu: Victron Energy litija jonu akumulatoru sistēma.

Kods: BAT524181200 Kategorija:
saules enerģija victron

LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW – strauji augošam akumulatoru sistēmu tirgum. Tā kā pasaulē pieaug pieprasījums pēc efektīvām akumulatoru sistēmām ar lielu enerģijas blīvumu, Victron Energy sniedz piemērotu atbildi uz šo pieprasījumu: Victron Energy litija jonu akumulatoru sistēma. Tā sastāv no ļoti moderna viena vai vairākiem akumulatoriem ar modernu vadības un drošības sistēmu – akumulatoru pārvaldības sistēmu (BMS). BMS kontrolē uzlādi un izlādi, nekavējoties veic darbības, ja ir pārsniegtas noteiktas (kritiskās) vērtības un garantē efektīvu enerģijas pārnesi.

Īpaši augsts enerģijas blīvums

LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW: 185Wh/kg, pateicoties litija-niķeļa-mangāna-kobalta oksīda (NMC) tehnoloģijai.

Ventilatoru dzesēšana

Augstām uzlādes un izlādes strāvām (līdz 2C īsiem laika periodiem).

Paralēlais un virknes slēgums

Paralēli drīkst savienot līdz pat 64 šādiem akumulatoriem. 48V sistēmām drīkst savienot divus šādus akumulatorus virknē. Šajā gadījumā ir atļauts paralēli savienot līdz pat 32 virknē saslēgtiem akumulatoru pāriem.

Galvaniski izolēta CAN-Bus komunikācija

Protokols: VE.Can/NMEA2000

Lynx-ion BMS: 400A vai 1000A iekārta

Lynx-ion BMS samazina iekārtu un to elektroinstalācijas uzstādīšanas laiku līdz minimumam: tas apvieno četrus drošinātus LiFePO4 24v litija jonu akumulatoru 24V 180Ah 4.75kW savienojumus, četrus drošinātus DC slodzes savienojumus, drošības kontaktu un strāvas šuntu ar BMS vienā kompaktā korpusā.

Monitorings: Color Control GX iekārta un Venus GX iekārta

Veic visas sistēmas monitoringu.
Nodrošina piekļuvi sistēmas attālinātai uzraudzībai VRM tiešsaistes portālā.
Pievieno sistēmai papildus funkcionalitāti, piemēram, ļauj aktivizēt sarežģītu ģeneratora palaišanas programmu. Papildinformāciju par šo funkcionalitāti meklējiet iekārtas Color Control GX un iekārtas Venus GX datu lapās.

LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW: tā priekšrocības salīdzinot ar svina-skābes akumulatoriem

– Augsta energoietilpība: vairāk enerģijas pie mazāka svara;
– Nodrošina augstāku uzlādes strāvu, tādējādi saīsinot uzlādes laiku;
– Nodrošina augstāku izlādes strāvu (ļauj izmantot jaudīgas iekārtas, piemēram, elektriskās krāsnis);
– LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW – ilgmūžība (vairāk kā 6 reizes ilgāks dzīves cikls salīdzinot ar svina-skābes akumulatoriem);
– Augsta uzlādes un izlādes efektivitāte – minimāli enerģijas zudumi dēļ siltumenerģijas izdalīšanās;
– Pieejama augstāka nepārtraukta jauda.

Kāpēc lietot litija dzelzs fosfāta akumulatorus?

Litija dzelzs fosfāta (LiFePO4 vai LFP) akumulatori ir šobrīd drošākie no visiem litija jonu akumulatoru veidiem. Nominālais spriegums LFP šunai ir 3,2V (svina-skābes šūnai: 2V uz šūnu). 25,6V LFP akumulators sastāv no 8 virknē savienotām šūnām.

Pilna elektroenerģijas nodrošināšanas sistēma

Pilna elektroenerģijas nodrošināšanas sistēma sastāv no:
– Viena vai varākiem LiFePO4 24v litija jonu akumulatoriem 24V 180Ah 4.75kW;
– (nav obligāti) Lynx Power In, modulāra līdzstrāvas maģistrāle;
– Lynx Ion un šunts – akumulatoru vadības sistēma (BMS), kas kontrolē akumulatoru darbību. Tā sastāv no drošības kontakta un šunta. Tā ir pieejama divās variācijās atkarībā no nominālās strāvas: 350A un 600A;
– (nav obligāti) Lynx sadalītājs, līdzstrāvas sadales sistēma ar drošinātājiem;
– (nav obligāti) Ion Control – digitālais kontroles panelis;
– (nav obligāti) Color Control GX iekārta – digitālais kontroles panelis ar plašākām iespējām.
VICTRON ENERGY litija jonu akumulatoru sistēmas pamatu veido LiFePO4 24v litija jonu akumulators 24V 180Ah 4.75kW vai vairāki šādi akumulatori. Tiem ir iebūvēta šūnu pārvaldības sistēma (BMS), kas aizsargā akumulatoru jau šūnu līmenī. Tā uzrauga atsevišķu šūnu spriegumu un kopējo sistēmas temperatūru, kā arī aktīvi līdzsvaro atsevišķu šūnu darbību. Visi BMS izmērītie parametri tiek nosūtīti uz Lynx Ion iekārtu, kas uzrauga sistēmu kopumā.

Papildus informāciju par šo produktu meklējiet VICTRON ENERGY mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.