MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus

2 089,99

MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus ir kombinēta iekārta – invertors un lādētājs vienā elegantā korpusā. Šīs iekārtas galvenās funkcijas un priekšrocības ir: jaudīgs sinusoidālās frekvences pārveidotājs, precīzs akumulatora lādētājs, kas aprīkots ar adaptīvo uzlādes tehnoloģiju, ātrgaitas maiņstrāvas pārslēdzējs, hibrīdās PowerAssist technoloģijas atbalsts, plašs tehnoloģiju atbalsts iekārtas integrēšanai kopējā sistēmā, u.c.

Kods: PMP123021010 Kategorija:
saules enerģija victron

Produkta apraksts

MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus ir kombinēta iekārta – invertors un lādētājs vienā elegantā korpusā. Šīs iekārtas galvenās funkcijas un priekšrocības ir: jaudīgs sinusoidālās frekvences pārveidotājs, precīzs akumulatora lādētājs, kas aprīkots ar adaptīvo uzlādes tehnoloģiju, ātrgaitas maiņstrāvas pārslēdzējs, hibrīdās PowerAssist technoloģijas atbalsts, plašs tehnoloģiju atbalsts iekārtas integrēšanai kopējā sistēmā, kā arī tai piemīt daudz citu priekšrocību, salīdzinājumā ar tirgū pieejamiem analogiem produktiem.

PowerAssist – sistēmas jaudas palielināšana

MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus izmanto šo funkciju, ja nepieciešams palielināt kopējo sistēmas jaudu. Šajā gadījumā tas izmanto vairākus alternatīvus elektroenerģijas piegādes avotus vienlaicīgi. Praksē parasti šāds sistēmai pieejamās jaudas palielinājums ir nepieciešams īslaicīgi. Šādi ir iespējams optimizēt sistēmas darbībai nepieciešamā ģeneratora parametrus. Tāpat šī funkcija ļauj jūsu elektroapgādes sistēmai izmantot papildus jaudu no elektroapgādes tīkla tikai tad kas tas patiešām ir nepieciešams. Samazinoties kopējai sistēmas slodzei, neizmantotā jauda tiek novirzīta akumulatoru uzlādei.

Nepārtraukts maiņspriegums (UPS funkcija)

Ja elektrotīklā būs elektrības piegādes traucējumi vai atslēgsies ģenerators, MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus aktivizēsies automātiski. Šajā gadījumā tas pārņems elektroenerģijas piegādi pieslēgtajām slodzēm. Tas notiek tik ātri (mazāk par 20 milisekundēm), ka datori un citas elektroniskas iekārtas turpinās darboties bez traucējumiem.

Lielāka izejas jauda un 3-fāzu darbības režīms

Lai nodrošinātu lielāku izejas jaudu, ir iespējams paralēli saslēgt līdz 6 invertoriem. Tāpat ir arī iespējams šos invertorus saslēgt darbībai 3-fāzu režīmā. Lūdzu, pārbaudiet konkrēto produktu datu lapas, lai pārliecinātos, kuriem modeļiem ir pieejama paralēlā, trīsfāzu un dalītās fāzes funkcionalitāte.

Attālināta uzraudzība un kontrole

MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus: kontrolējiet to no jebkuras vietas – attālināti vai lokāli. Uzraugiet un kontrolējiet to caur internetu, izmantojot bezmaksas VRM lietotni un bezmaksas VRM portālu. Piekļuve iekārtai tiek nodrošināta no tālruņa, planšetdatora, klēpjdatora, kā arī no dažādām datoru operētājsistēmām.

Četru pakāpju adaptīvā uzlāde un divu akumulatoru banku paralēla uzlāde

Iekārtas galvenā izeja nodrošina jaudīgu akumulatoru sistēmas uzlādi, izmantojot progresīvu “adaptīvās lādēšanas” programmatūru. Atbilstoši tekošajam akumulatoru stāvoklim, programmatūra optimizē lādēšanas procesu trijos soļos. Ceturtais akumulatoru uzlādes solis tiek pievienots speciālos gadījumos pie ilgstošas uzlādes. Vairāk par adaptīvās lādēšanas procesu var izlasīt Victron Energy mājaslapā sadaļā “Tehniskā Informācija”. Papildus, MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus var paralēli uzlādēt otru akumulatoru, izmantojot neatkarīgu lādēšanas kanālu, piemēram, ģeneratora startera akumulatoru.

Īpaši viegla un saprotama sistēmas konfigurācija

MultiPlus 12V Invertors Lādētājs 3000VA 120A AC50A 230V VE.Bus ir gatavs darbam uzreiz pēc tā uzstādīšanas. Ja tomēr ir nepieciešams mainīt kādus no iekārtas pamata iestatījumiem, to var viegli izdarīt arī bez datora ar DIP slēdžu palīdzību. Ar DIP slēdžiem var iestatīt arī iekārtas funkcionalitāti 3-fāzu vai paralēlā režīmā.
Tāpat iekārtas konfigurēšanu var veikt ar datoru izmantojot VE.Net ar atbilstošu programmatūru (VE.Bus Quick Configure vai VE.Bus System Configurator), lai konfigurētu gan iekārtas pamatfunkcijas, gan papildfunkcijas.

Iekārtas uzraudzības un kontroles iespēju varianti ir bezgalīgi. Piemēram, izmantojot Color Control GX vai Venus GX, pielāgojiet savu iekārtu automašīnai un kontrolējiet to.

Vairāk informācijas par šo produktu var uzzināt VICTRON ENERGY mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.

Šī ir video instrukcija kā lietot programmnodrošinājumu VEConfigure 3.

VEConfigure ir bezmaksas programmatūra, kas ļauj atjaunot un mainīt iestatījumus produktiem ar VE.Bus datu maģistrāli, piemēram: Phoenix invertoriem, lādētājiem, MultiPlus un Quattro produktu līniju iekārtām.