MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V

2 383,99

MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V apvieno sevī MultiPlus un MultiGrid iekārtu iespējas. Tas atbalsta visas MultiPlus iekārtu funkcijas, kā arī ārējā strāvas transformatora pieslēgumu, lai nodrošinātu PowerControl un PowerAssist funkcijas un optimizētu pašpatēriņu, izmantojot ārējo strāvas sensoru (max. 32A). Tas atblsta arī citas MultiGrid iekārtu funkcijas.

Kods: PMP482505010 Kategorija:
saules enerģija victron

MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V apvieno sevī MultiPlus un MultiGrid iekārtu iespējas.
Tas atbalsta visas MultiPlus iekārtu funkcijas, kā arī ārējā strāvas transformatora pieslēgumu, lai nodrošinātu PowerControl un PowerAssist funkcijas un optimizētu pašpatēriņu, izmantojot ārējo strāvas sensoru (max. 32A). Tas atblsta arī citas MultiGrid iekārtu funkcijas. Arī valstu skaits, kurās iekārta ir sertificēta darbībai, nemitīgi palielinās.
Piezīme: īsu laika periodu šī iekārta tika saukta par MultiGrid-2.

PowerAssist – sistēmas jaudas palielināšana

MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V izmanto šo funkciju, ja nepieciešams palielināt kopējo sistēmas jaudu. Šajā gadījumā tas izmanto vairākus alternatīvus elektroenerģijas piegādes avotus vienlaicīgi. Praksē parasti šāds sistēmai pieejamās jaudas palielinājums ir nepieciešams īslaicīgi. Šādi ir iespējams optimizēt sistēmas darbībai nepieciešamā ģeneratora parametrus. Tāpat šī funkcija ļauj jūsu elektroapgādes sistēmai izmantot papildus jaudu no elektroapgādes tīkla tikai tad kas tas patiešām ir nepieciešams. Samazinoties kopējai sistēmas slodzei, neizmantotā jauda tiek novirzīta akumulatoru uzlādei.

Invertors lādētājs MultiPlus 2 ESS: Enerģijas uzglabāšanas sistēmas

MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V ir VICTRON ENERGY enerģijas uzglabāšanas sistēmas (ESS) pamatkomponents. Tas nodrošina nepieciešamo kopējās sistēmas elastību, kas ļauj apvienot MPPT saules lādētājus un PV invertorus. Detalizētāku informāciju (apraksts, pielietojumi, shematika) par VICTRON ENERGY ESS var iegūt VICTRON ENERGY mājaslapā.

Nepārtraukts maiņspriegums (UPS funkcija)

Ja elektrotīklā būs elektrības piegādes traucējumi vai atslēgsies ģenerators, MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V aktivizēsies automātiski. Šajā gadījumā tas pārņems elektroenerģijas piegādi pieslēgtajām slodzēm. Tas notiek tik ātri (mazāk par 20 milisekundēm), ka datori un citas elektroniskas iekārtas turpinās darboties bez traucējumiem.

Attālināta uzraudzība un kontrole

MultiPlus 2 invertors lādētājs 48V 5000VA 70A AC50A 230V: kontrolējiet to no jebkuras vietas – attālināti vai lokāli. Uzraugiet un kontrolējiet to caur internetu, izmantojot bezmaksas VRM lietotni un bezmaksas VRM portālu. Piekļuve iekārtai tiek nodrošināta no tālruņa, planšetdatora, klēpjdatora, kā arī no dažādām datoru operētājsistēmām. Iekārtas uzraudzības un kontroles iespēju varianti ir bezgalīgi. Piemēram, izmantojot Color Control GX vai Venus GX, pielāgojiet savu iekārtu automašīnai un kontrolējiet to.

Vairāk informācijas par šo produktu var atrast VICTRON ENERGY mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.

Šī ir video instrukcija kā lietot programmnodrošinājumu VEConfigure 3.

VEConfigure ir bezmaksas programmatūra, kas ļauj atjaunot un mainīt iestatījumus produktiem ar VE.Bus datu maģistrāli, piemēram: Phoenix invertoriem, lādētājiem, MultiPlus un Quattro produktu līniju iekārtām.