MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus

574,99

Jauna dizaina MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus ir radīts lai aizvietotu iepriekšējās sērijas MultiPlus Compact iekārtas. Šī ir multifunkcionāla iekārta: jaudīgs sinusoidālās frekvences pārveidotājs, precīzs akumulatoru lādētājs, kas aprīkots ar adaptīvo uzlādes tehnoloģiju, kā arī ātrgaitas maiņstrāvas pārslēdzējs vienā kompaktā korpusā.

Kods: CMP485010000 Kategorija:
saules enerģija victron

Produkta apraksts

Nepārtraukts maiņspriegums (UPS funkcija)

Ja elektrotīklā būs elektrības piegādes traucējumi vai atslēgsies ģenerators, MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus aktivizēsies automātiski. Šajā gadījumā tas pārņems elektroenerģijas piegādi pieslēgtajām slodzēm. Tas notiek tik ātri (mazāk par 20 milisekundēm), ka datori un citas elektroniskas iekārtas turpinās darboties bez traucējumiem.

Pierādīta uzticamība

Pilna tilta un toroidālā transformatora topoloģija ir pierādījusi savu uzticamību jau daudzu gadu garumā. Tāpat iekārta ir aizsargāta gan pret īssavienojumu, gan pret pārkaršanu, neatkarīgi no tā, vai tā ir radusies pārslodzes vai augstās apkārtējās vides temperatūras dēļ.

PowerControl – darbība ierobežotas jaudas režīmā (tikai 800VA un 1200VA iekārtām)

Izmantojot Multi Control Panel, iekārtai var iestatīt maksimālo pieejamo jaudu, piemēram, no ģeneratora. Šādā veidā tiek novērsta jaudas avotu pārslodze.
MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus šo funkciju neatbalsta.

PowerAssist – elektrotīkla vai ģeneratora jaudas palielināšana (tikai 800VA un 1200VA iekārtām)

MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus izmanto šo funkciju, ja nepieciešams palielināt kopējo sistēmas jaudu. Šajā gadījumā tas izmanto papildus jaudu no akumulatoriem. Šādi ir iespējams optimizēt sistēmas darbībai nepieciešamā ģeneratora parametrus un/vai pieslēguma pie elektrotīkla parametrus. Praksē parasti šāds sistēmai pieejamās jaudas palielinājums ir nepieciešams īslaicīgi. Samazinoties kopējai sistēmas slodzei, neizmantotā jauda tiek novirzīta akumulatoru uzlādei.
MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus šo funkciju neatbalsta.

Augsta iekārtu palaišanas jauda

Tas ir nepieciešams, lai elektroapgādes sistēma nodrošinātu dažādu iekārtu palaišanu ar augstu palaišanas strāvu, piemēram, LED lampu, halogēnlampu, elektrisko iekārtu strāvas pārveidotāji, u.c.

Meklēšanas režīms

Kad meklēšanas režīms ir ieslēgts, sinusoidālā frekvenču pārveidotāja jaudas patēriņš bez slodzes samazinās par aptuveni 70%. Šajā režīmā MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus, strādājot invertora režīmā, ļoti zemas slodzes gadījumā tiks izslēgts. Tas ieslēgsies ik pēc 2 sekundēm. Ja izejas strāva pārsniegs noteikto līmeni, invertors turpinās darboties. Ja izejas strāva nesasniegs noteikto līmeni, invertors atkal tiks izslēgts.

Programmējams relejs

MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus ir aprīkots ar programmējamu releju. Pēc noklusējuma šis relejs ir iestatīts kā trauksmes relejs (ierīce pārkarsusi, akumulatoru spriegums par zemu, u.c.). Šo releju var ieprogrammēt dažādiem citiem pielietojumiem, piemēram, kā ģeneratora palaišanas releju.

Ieslēgts / izslēgts / ieslēgts lādētājs

Trīs polu slēdzis.

Attālināta uzraudzība un kontrole

MultiPlus 48V 500VA 6A AC16A 230V invertors lādētājs VE.Bus: kontrolējiet to no jebkuras vietas – attālināti vai lokāli. Uzraugiet un kontrolējiet to caur internetu, izmantojot bezmaksas VRM lietotni un bezmaksas VRM portālu. Piekļuve iekārtai tiek nodrošināta no tālruņa, planšetdatora, klēpjdatora, kā arī no dažādām datoru operētājsistēmām.
Iekārtas uzraudzības un kontroles iespēju varianti ir bezgalīgi. Piemēram, izmantojot Color Control GX vai Venus GX, pielāgojiet savu iekārtu automašīnai un kontrolējiet to.

Vairāk informācijas par šo produktu var uzzināt VICTRON ENERGY mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.

Šī ir video instrukcija kā lietot programmnodrošinājumu VEConfigure 3.

VEConfigure ir bezmaksas programmatūra, kas ļauj atjaunot un mainīt iestatījumus produktiem ar VE.Bus datu maģistrāli, piemēram: Phoenix invertoriem, lādētājiem, MultiPlus un Quattro produktu līniju iekārtām.