Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus

1 566,99

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus ir jaudīgs sinusoidālās frekvences pārveidotājs, precīzs akumulatora lādētājs, kas aprīkots ar adaptīvo uzlādes tehnoloģiju, kā arī ātrgaitas maiņstrāvas pārslēdzējs vienā kompaktā korpusā. Papildus šīm primārajām funkcijām MultiPlus Compact piemīt arī vairākas citas papildfunkcijas.

Kods: CMP242200000 Kategorija:
saules enerģija victron

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus ir multifunkcionāla iekārta. Tas ir jaudīgs sinusoidālās frekvences pārveidotājs, precīzs akumulatora lādētājs, kas aprīkots ar adaptīvo uzlādes tehnoloģiju, kā arī ātrgaitas maiņstrāvas pārslēdzējs vienā kompaktā korpusā. Papildus šīm primārajām funkcijām MultiPlus Compact piemīt arī vairākas citas papildfunkcijas, kas aprakstītas zemāk.

Nepārtraukts maiņspriegums

Ja elektrotīklā būs elektrības piegādes traucējumi vai atslēgsies ģenerators, Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus aktivizēsies automātiski. Šajā gadījumā tas pārņems elektroenerģijas piegādi pieslēgtajām slodzēm. Tas notiek tik ātri (mazāk par 20 milisekundēm), ka datori un citas elektroniskas iekārtas turpinās darboties bez traucējumiem.

Paralēlās un 3-fāžu darbības režīms

Lai nodrošinātu lielāku izejas jaudu, ir iespējams paralēli saslēgt līdz 6 invertoriem. Tāpat ir arī iespējams šos invertorus saslēgt darbībai 3-fāžu režīmā.

PowerControl – darbs ierobežotas jaudas režīmā

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus. Izmantojot Multi Control paneli, ir iespējams ierobežot ģeneratora un iekārtas izejas jaudu, tādējādi novēršot sistēmas pārslodzi.

PowerAssist – sistēmas jaudas palielināšana

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus izmanto šo funkciju, ja nepieciešams palielināt kopējo sistēmas jaudu. Šajā gadījumā tas izmanto vairākus alternatīvus elektroenerģijas piegādes avotus vienlaicīgi. Praksē parasti šāds sistēmai pieejamās jaudas palielinājums ir nepieciešams īslaicīgi. Šādi ir iespējams optimizēt sistēmas darbībai nepieciešamā ģeneratora parametrus. Tāpat šī funkcija ļauj jūsu elektroapgādes sistēmai izmantot papildus jaudu no elektroapgādes tīkla tikai tad kas tas patiešām ir nepieciešams. Samazinoties kopējai sistēmas slodzei, neizmantotā jauda tiek novirzīta akumulatoru uzlādei.

Programmējams relejs

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus ir aprīkots ar programmējamu releju. Pēc noklusējuma šis relejs ir iestatīts kā trauksmes relejs. Šo releju var ieprogrammēt dažādiem citiem pielietojumiem, piemēram, kā ģeneratora palaišanas releju.

Attālināta uzraudzība un kontrole

Multiplus Compact invertors lādētājs 24V 2000VA 50A AC30A 230V VE.Bus: kontrolējiet to no jebkuras vietas – atālināti vai lokāli. Uzraugiet un kontrolējiet to caur internetu, izmantojot bezmaksas VRM lietotni un bezmaksas VRM portālu. Piekļuve iekārtai tiek nodrošināta no tālruņa, planšetdatora, klēpjdatora, kā arī no dažādām datoru operētājsistēmām.
Iekārtas uzraudzības un kontroles iespēju varianti ir bezgalīgi. Piemēram, izmantojot Color Control GX vai Venus GX, pielāgojiet savu iekārtu automašīnai un kontrolējiet to.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.

VIDEO:
Šī ir video instrukcija kā lietot programmnodrošinājumu VEConfigure 3.

VEConfigure ir bezmaksas programmatūra, kas ļauj atjaunot un mainīt iestatījumus produktiem ar VE.Bus datu maģistrāli, piemēram: Phoenix invertoriem, lādētājiem, MultiPlus un Quattro produktu līniju iekārtām.