Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can

864,99

Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can saņem enerģiju no saules paneļiem un noglabā to akumulatoros. Izmantojot jaunāko un efektīvāko tehnoloģiju, kā arī viedos uzlādes algoritmus, enerģijas uzkrāšana akumulatoros līdz to pilnai uzlādei notiek maksimāli iespējami īsākajā laikā. Šajā uzlādes kontrolierī izmantotie risinājumi palielina arī akumulatoru dzīves ciklu.

Kods: SCC115070410 Kategorija:
saules enerģija victron

Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can saņem enerģiju no saules paneļiem un noglabā to akumulatoros. Izmantojot jaunāko un efektīvāko tehnoloģiju, kā arī viedos uzlādes algoritmus, enerģijas uzkrāšana akumulatoros līdz to pilnai uzlādei notiek maksimāli iespējami īsākajā laikā.

Īpaši ātra maksimālās jaudas brīža noteikšana (MPPT / Maximum Power Point Tracking)

Pateicoties nepārtrauktai no saules paneļiem saņemtās enerģijas (strāva un spriegums) kontrolei, VICTRON ENERGY MPPT Smart tehnoloģija nodrošina, lai visa saražotā enerģija tiktu saglabāta akumulatoros. Tas dod īpašas priekšrocības iekārtas lietotājiem brīžos, kad debesis ir daļēji apmākušās un/vai gaismas intensitāte nepārtraukti mainās.
Smartsolar īpaši ātra maksimālā jaudas punkta noteikšana (MPPT / Maximum Power Point Tracking) palielinās iegūtās enerģijas apjomu par 30% salīdzinājumā ar PWM uzlādes kontrolieriem un par 10% salīdzinājumā ar lēnākiem MPPT uzlādes kontrolieriem.

Attālinātā uzraudzība un vadība

Attālināti pārvaldiet un vadiet iekārtu Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can caur iekārtā iebūvēto Bluetoth savienojumu, sapārojot to ar viedtālruni vai citu iekārtu, izmantojot VictronConnect. Ja jūsu sistēma caur internetu ir savienota ar VICTRON ENERGY Attālinātās vadības portālu (VRM) iekārtas pārraudzību un vadību no jebkuras vietas un jebkurā laikā veiciet šajā portālā. Abi šie risinājumi ir bezmaksas.
Pat vietās, kur nav pieejams internets, Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can ir pārlūkojams un pieejams, sapārojot to ar viedtālruni vai citu savietojamu iekārtu, izmantojot uzlādes kontrolierī iebūvēto Bluetoth. Lai palielinātu Bluetoth uztveršanas attālumu, uzlādes kontrolierim var papildus pieslēgt Bluetoth signāla pastiprinātāju – LoRaWAN (long-range wide area network) iekārtu, kas nopērkama atsevišķi.

Optimālā maksimālā jaudas punkta (MPP / Maximum Power Point) noteikšana saules paneļu daļējas noēnošanas gadījumā

Vairums no tirgū pieejamajiem MPPT uzlādes kontrolieriem fiksē tikai vienu MPP, kas var arī nebūt optimālais MPP.
Saules paneļu daļējas noēnošanas gadījumā SmartSolar viedais uzlādes kontrolieris fiksē vismaz divus (vai vairāk) maksimālos MPP jaudas-sprieguma līknē.
Iekārtā izmantotais inovatīvais SmartSolar algoritms vienmēr ļauj maksimizēt enerģijas iegūšanu no saules paneļiem, fiksējot optimālo MPP.

Īpaši augsta iekārtas efektivitāte

Uzlādes kontrolierim nav ventilatora. Iekārtas efektivitātes koeficients – 98% un vairāk.

Elastīgs viedais uzlādes algoritms

Pilnībā programmējams uzlādes algoritms (skatiet programmatūras lapu VICTRON ENERGY mājaslapā) un astoņi iepriekš ieprogrammēti algoritmi dažādiem uzlādes veidiem, ko var izvēlēties ar rotācijas slēdzi (sīkāku informāciju skatiet iekārtas rokasgrāmatā).

Plaša spektra elektroniskā aizsardzība

Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can:
– aizsardzība pret pārkaršanu un izejas jaudas izmaiņām pie augstām temperatūrām;
– aizsardzība pret īssavienojumu saules paneļu ķēdē;
– aizsardzība pret pretējas polaritātes nejaušu pieslēgšanu saules paneļu ķēdē.

Iebūvēts temperatūras sensors

Nodrošina nemainīgu akumulatoru uzlādes spriegumu visā pieļaujamajā darba temperatūru diapazonā.

Iebūvēts Bluetooth Smart

Bezvadu risinājums, lai uzstādītu, konfigurētu, pārraudzītu un atjauninātu uzlādes kontrolieri izmantojot Apple un Android viedtālruņus, planšetes vai citas iekārtas.

VE.Direct

VE.Direct interfeiss paredzēts uzlādes kontroliera savienošanai (ar kabeli) ar iekārtu Color Control GX, citām GX sērijas iekārtām, ar datoru vai ar citām savietojamām iekārtām.

Attālināta ieslēgšana / izslēgšana

Šo funkciju var izmantot, lai, piemēram, vadītu VE.BUS BMS iekārtu.

Programmējams relejs

Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can satur programmējamu releju. Šī releja funkcijas ir iespējams programmēt (piemēram, ar viedtālruni) lai ieslēgtu trauksmes vai citu nepieciešamu funkciju.

Papildiespēja: iespraužams LCD displejs (nopērkams atsevišķi)

Pievienojot uzlādes kontrolierim LCD monitoru, jums radīsies iespēja vienkārši gan kontrolēt, gan arī vadīt šo iekārtu, kā arī tai pievienoto akumulatoru sistēmu reālajā laikā.
Uzlādes kontrolieris 150V 70A SmartSolar MPPT Tr VE.Can: noņemiet uzlādes kontrolierim plastmasas vāciņu, kas atrodas kontroliera priekšpusē, un iespraudiet LCD displeju.

Vairāk informācijas par šo produktu var atrast VICTRON ENERGY mājaslapā.

Vairāk informācijas par saules enerģijas risinājumiem var atrast SAULESKOLEKTORS.LV mājaslapā.

Ja pamanījāt kļūdu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.